Wil-Druk

Folia OWV

Folia OWV (One Way Vision) jest najczęściej wykorzystywana do naklejania na okna, ponieważ umożliwia widoczność tylko z jednej strony. To doskonały wybór do dużych druków reklamowych. Dzięki atrakcyjnej cenie, trwałości i szerokiemu zastosowaniu przyciąga uwagę klientów.

Cechy folii OWV, takie jak doskonała odporność na warunki atmosferyczne i możliwość utrzymania wysokiej jakości druku na różnych powierzchniach, czynią ją niezastąpionym narzędziem w branży reklamowej.

OWV

  Konfiguracja

  Dalsze informacje

  Dane klienta

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji Polityka Prywatności
  folia owv

  Folia OVW - zalety

  Folia OWV (One Way Vision) to specjalny rodzaj folii samoprzylepnej używanej głównie do naklejania na witryny sklepów, samochody czy inne powierzchnie reklamowe. Jej główną cechą charakterystyczną jest możliwość widzenia przez nią z jednej strony, podczas gdy z drugiej strony pełni funkcję powierzchni reklamowej.

  Dzięki niej światło z zewnątrz dalej będzie wpadało do twojego lokalu, przy tym dalej mając na oknach możliwość wykorzystania szyby jako powierzchnię reklamową.

  Jedno z najlepszych narzędzi reklamowych

  Folia OWV stanowi doskonałe narzędzie do promocji. Możesz na niej umieścić dowolny projekt graficzny, jaki tylko sobie wymarzysz. Dlatego warto zadbać o odpowiednie hasło, wzór i rozmiar – resztą zajmiemy się my.

  U nas masz pewność, że jakość naszych wydruków nie zawiedzie. Ciesz się wyjątkową jakością druku na każdym z zamówionych u nas usług.

  folia owv

  Masz jakieś pytania?

  Wyceny
  biuro.wildruk@gmail.com
  Biuro
  drukarnia@wildruk.eu
  Drukarnia “Wil-Druk”
  43-100 Tychy, ul. Sienkiewicza 17
  Pon-Pt: 8:00-17:00
  Sobota: 9:00-13:00

  Skontaktuj się z nami

  Wyceny
  794 074 584
  biuro.wildruk@gmail.com
  Biuro
  32 227 32 60
  drukarnia@wildruk.eu
  Drukarnia “Wil-Druk”
  43-100 Tychy, ul. Sienkiewicza 17
  Pon-Pt: 8:00-17:00
  Sobota: 9:00-13:00