Wil-Druk

Folia samoprzylepna mono

Folia monomeryczna samoprzylepna stanowi doskonały materiał do produkcji dużych druków reklamowych, zdobywając szeroką popularność wśród klientów z uwagi na swoją atrakcyjną cenę, wysoką odporność oraz wszechstronne możliwości zastosowania w celach reklamowych. Ten rodzaj folii umożliwia klarowny i atrakcyjny nadruk, przyciągający uwagę i doskonale nadający się do kreowania pozytywnego wizerunku firmy oraz promowania jej oferty

folia monomeryczna

  Konfiguracja

  Dalsze informacje

  Dane klienta

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji Polityka Prywatności

  Folia samoprzylepna mono - zalety

  Wybierając ten rodzaj folii, warto uwzględnić planowaną trwałość reklamy oraz rodzaj podłoża, na którym ma być aplikowana. Folia samoprzylepna monomeryczna dedykowana jest do powierzchni gładkich i płaskich (bez wytłoczeń, zagłębień, falowań, karbowań, wypustek), a także do powierzchni sztywnych (o zwartej strukturze, stabilnych wymiarowo, nie podlegających odkształceniom). Jest idealna do zastosowań krótko i średniookresowych.

  W praktyce powszechnie używa się jej do produkcji tablic reklamowych i informacyjnych, zwłaszcza gdy podłożem są płyty PCV, płaskie blachy lub metaplex. Doskonale sprawdza się również podczas tworzenia aranżacji stoisk targowych, promocyjnych stanowisk oraz wielkoformatowych witryn sklepowych. Folie monomeryczne znajdują także zastosowanie w dekoracji pojazdów. 

  Jedno z najlepszych narzędzi reklamowych

  Folia samoprzylepna mono stanowi doskonałe narzędzie do promocji. Możesz na niej umieścić dowolny projekt graficzny, jaki tylko sobie wymarzysz. Dlatego warto zadbać o odpowiednie hasło, wzór i rozmiar – resztą zajmiemy się my.

  U nas masz pewność, że jakość naszych wydruków nie zawiedzie. Ciesz się wyjątkową jakością druku na każdym z zamówionych u nas usług.

  Masz jakieś pytania?

  Wyceny
  biuro.wildruk@gmail.com
  Biuro
  drukarnia@wildruk.eu
  Drukarnia “Wil-Druk”
  43-100 Tychy, ul. Sienkiewicza 17
  Pon-Pt: 8:00-17:00
  Sobota: 9:00-13:00

  Skontaktuj się z nami

  Wyceny
  794 074 584
  biuro.wildruk@gmail.com
  Biuro
  32 227 32 60
  drukarnia@wildruk.eu
  Drukarnia “Wil-Druk”
  43-100 Tychy, ul. Sienkiewicza 17
  Pon-Pt: 8:00-17:00
  Sobota: 9:00-13:00