Wil-Druk

Plakaty

Dzięki nam drukowanie plakatów jest proste, a reklama skuteczna. Wychodzimy bowiem naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując plakaty na dowolnie wybranym papierze i w wielu rozmiarach. To sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zlecenie, jeśli chodzi o plakaty. Korzystamy z najnowszych technologii, co gwarantuje wysoką jakość i ostrość druku.

plakat

  Konfiguracja

  Dalsze informacje

  Dane klienta

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji Polityka Prywatności
  plakat

  Dlaczego warto wybrać plakaty reklamowe?

  Ponieważ z plakaty są jedną z najpopularniejszych i bardzo atrakcyjnych form reklamy wizualnej. Przyciągają uwagę, co gwarantuje błyskawiczne dotarcie do szerokiego grona odbiorców czy potencjalnych klientów. Plakaty są zatem niezwykle skuteczne i, co nie jest bez znaczenia, relatywnie tanie.

  GSM - czyli gramatura papieru

  Jednostką gramatury papieru jest gsm – odpowiada ona gramom na metr kwadratowy, czyli 1m2 papieru 80gsm waży dokładnie 80g.

  Gramatura papieru ma bezpośredni wpływ na sztywność kartki. Niemniej jednak jedynie gramatura papieru a grubość wpływają na siebie nawzajem. Im wyższy jest stosunek, przykładowo 120 g/m2, tym grubsza będzie strona.

  Cienkie i chłonne papiery swoje przeznaczenie znajdą w higienie i podstawowej dekoracji – jako chusteczki do nosa, czy też bibuły. Papier gramatury 120 i około tej liczby sprawdzi się w druku cyfrowym, jak i offsetowym. Te najgrubsze z kolei służą w wytwórstwie materiałów do pakowania, jak karton, czy tektura.

  plakat

  Masz jakieś pytania?

  Wyceny
  biuro.wildruk@gmail.com
  Biuro
  drukarnia@wildruk.eu
  Drukarnia “Wil-Druk”
  43-100 Tychy, ul. Sienkiewicza 17
  Pon-Pt: 8:00-17:00
  Sobota: 9:00-13:00

  Skontaktuj się z nami

  Wyceny
  794 074 584
  biuro.wildruk@gmail.com
  Biuro
  32 227 32 60
  drukarnia@wildruk.eu
  Drukarnia “Wil-Druk”
  43-100 Tychy, ul. Sienkiewicza 17
  Pon-Pt: 8:00-17:00
  Sobota: 9:00-13:00